Diamantdamenring
Gold 580, 5 Diamanten, zusammen ca. 0,20 ct, österr. Amtspunze Fuchskopf 1872-1922, Erzeugerpunze A x S, Innengravur, datiert Ostern 1927, RW 53, 3,7 g, Etui
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
03.09.2018 - 16:04
- Vyvolávací cena:
Diamantdamenring
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.09.2018 - 16:04 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 20.08. - 30.08.2018 |